KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16108121
nr 1610 8121
Oidentifierad konstnär. Signerad, Interiör med par. Olja på duk, 27x35 cm, yttermått inklusive ram: 46x55 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 1 april 2024
kl 18:02:27
26/3 21:20:33
300 kr
31/3 13:55:53